A TY kézi műtőasztal alkalmas mellkasi és hasi sebészet, fül-orr-gégészet, szülészet és nőgyógyászat, urológia és ortopédia stb. számára.
A keret, az oszlop és az alap rozsdamentes acélból készült, könnyen tisztítható és korrózióálló.
A mechanikus műtőasztalt egy pedálos olajpumpa emeli és süllyeszti, amely simán, biztonságosan és megbízhatóan működik. Minden más mozgást mechanikus fogaskerekek működtetnek.
Ennél a hidraulikus műtőasztalnál a lábtartónak lehajthatónak, elmozdíthatónak és levehetőnek kell lennie, valamint könnyen állíthatónak. T alakú talppal rendelkezik.
1.Forgatási funkció
A manuális műtőasztal 360°-ban elforgatható, így az orvosok a műtét során a testtartásuknak megfelelően állíthatják be a szöget, ami jelentősen növeli a műtéti teret. (Opcionális)
2.Gyors váltás rugalmas pozícióba
A műtőasztalhoz 200-asra van szükség°kiemelkedés (hajlítás) az asztal felületén egy időben a fogantyú működtetésével, amely az ágyéki híd funkciójának helyettesítésére használható.
3. Kétrétegű asztallap
Az asztallap kétrétegű kompozit asztallapot, alacsony röntgensugár-elnyelési együtthatót és nagy felbontású perspektívahatást igényel.
4. Rozsdamentes acél anyag
A keret, az alap, az emelőoszlop és a fő erőátviteli szerkezet mind 304-es rozsdamentes acélból készült, amely könnyen tisztítható és súrolható, sav- és korrózióálló, így soha nem rozsdásodik.
5. Hidraulikus és kézi beállítás
A hidraulikus műtőasztal emelése és süllyesztése pedálos olajszivattyúval történik, amely simán, biztonságosan és megbízhatóan működik. Minden más mozgást a mechanikus hajtóműfej vezérel.
Pparaméterek
| Modell elem | TY kézi műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 2020 mm * 500 mm |
| Magasság (fel és le) | 1010 mm / 760 mm |
| Fejlemez (fel és le) | 45°/70° |
| Hátlap (fel és le) | 75°/ 15° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 20°/ 20° |
| Vesehíd emelése | ≥110 mm |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
Sstandard kiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Válltámasz | 1 pár |
| 5 | Térdmankó | 1 pár |
| 6 | Rögzítőbilincs | 1 szett |
| 7 | Matrac | 1 szett |