TF Hidraulikus nőgyógyászati műtőasztal, a test, az oszlop és az alap rozsdamentes acélból készült, nagy mechanikai szilárdsággal, korrózióállósággal, valamint tisztításra és fertőtlenítésre alkalmas.
Ez a hidraulikus nőgyógyászati műtőasztal alapfelszereltségként válltámasszal, vállpánttal, fogantyúval, lábtámasszal és pedálokkal, szűrővel ellátott szennygyűjtő medencével és opcionális nőgyógyászati vizsgálólámpával rendelkezik.
A hidraulikus nőgyógyászati műtőasztal magassága pedálokkal állítható, az ágy dőlésszöge pedig a fogantyú rázásával.
Amikor a féket behúzzák, az ágy alján lévő fix alap lesüllyed, ami növeli a talajjal való érintkezési felületet és biztosítja az ágy stabilitását.
Széles körben alkalmazzák nőgyógyászatban, szülészetben, urológiában és anorektális sebészetben.
1. Rozsdamentes acél anyag
A hidraulikus nőgyógyászati műtőasztal fő teste, oldalsínek, emelőoszlopa és alapja kiváló minőségű 304-es rozsdamentes acélból készült, nagy mechanikai szilárdsággal, korrózióállósággal és könnyű tisztíthatósággal.
2. Széles asztalfelület
A hidraulikus nőgyógyászati műtőasztal felületének szélessége elérheti a 600 mm-t, ami nagyon barátságos az adott testalkatú emberek számára és javítja a kényelmet.
3. Sokoldalú kiegészítők
A standard válltámasz mellett vállpántok, fogantyúk, lábtámaszok, lábpedálok, szemeteskosár és nőgyógyászati vizsgálólámpa is kapható opcionálisan.
4. Egyedi fix láb
Az egyedülálló, rögzített lábú műtőasztal növeli a talajjal való érintkezési felületet és biztosítja a hidraulikus nőgyógyászati berendezés stabilitását.
Paraméterek
| Modell elem | TF hidraulikus nőgyógyászati műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 1800 mm * 600 mm |
| Magasság (fel és le) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Hátlap (fel és le) | 70°/ 11° |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Matrac | Varratmentes matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 173 kg |
| Garancia | 1 év |
SszabványosKiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Kartámasz | 1 pár |
| 2 | Fogantyú | 1 pár |
| 3 | Láblemez | 1 darab |
| 4 | Matrac | 1 készlet |
| 5 | Hulladékmedence | 1 darab |
| 6 | Rögzítőbilincs | 1 pár |
| 7 | Térdmankó | 1 pár |
| 8 | Pedál | 1 pár |