Ez az elektrohidraulikus műtőasztal 5 részre van osztva: fejrész, hátrész, fenékrész, két elválasztható lábrész.
A nagy fényáteresztő képességű szálas anyag és a 340 mm-es vízszintes csúszófelület biztosítja, hogy a röntgenvizsgálat során ne legyen holtter.
Ez az elektrohidraulikus műtőasztal kettős vezérlőrendszerrel van felszerelve a problémamentes működés biztosítása érdekében.
Felszerelhető multifunkcionális fejkerettel és ortopédiai vonókerettel.
Egygombos visszaállítási funkció, visszaállítja az eredeti vízszintes helyzetet. Egygombos hajlítás és fordított hajlítás, elektromos lábtartó funkció, sok időt takarít meg.
Különböző műtétekhez alkalmas, például hasi sebészethez, szülészethez, nőgyógyászathoz, fül-orr-gégészethez, urológiához, anorektális és ortopédiához stb.
1.Hosszabb és szélesebb asztalfelület
Az elektrohidraulikus műtőasztal felületének hossza elérheti a 2180 mm-t, a szélessége pedig az 550 mm-t, ami alkalmas egyes speciális csoportok igényeinek kielégítésére, és a beteg kényelmét is növelheti.
2. Dupla vezérlőrendszer
Az elektrohidraulikus műtőasztal fővezérlő/segédvezérlő kettős rendszerrel van felszerelve a problémamentes működés biztosítása érdekében.
3.Flex & Re-flex & Egygombos visszaállítás
Egygombos visszaállítási funkció, visszaállíthatja az eredeti vízszintes helyzetet, egygombos hajlítást és fordított hajlítást
4. Opcionális elektromosan állítható lábtartó
A lábtartó moduláris kialakítása elektromosan állítható, ami jelentősen megtakarítja a pozíció beállításának idejét.
5. Beépített újratölthető akkumulátor
A TDY-Y-2 elektrohidraulikus műtőasztal nagy teljesítményű újratölthető akkumulátorral van felszerelve, amely 50 műtét igényét képes kielégíteni. Ugyanakkor hálózati tápegységgel is rendelkezik, amely elektromos energiát biztosít a maximális biztonság érdekében.
Pparaméterek
| ModellTétel | TDY-Y-2 elektrohidraulikus műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 2160 mm * 550 mm |
| Magasság (fel és le) | 1100 mm / 690 mm |
| Fejlemez (fel és le) | 18° 45° |
| Hátlap (fel és le) | 85°/ 40° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 18°/ 18° |
| Vesehíd emelése | 100 mm |
| Vízszintes csúszó | 340 mm |
| Nulla pozíció | Egy gomb, alapfelszereltség |
| Rugalmasság/Reflex | Kombinált működés |
| Röntgen tábla | Választható |
| Vezérlőpult | Standard |
| Vészleállító gomb | Standard |
| Elektromos motorrendszer | Chaoger - Tajvan |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
Akiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Válltámasz | 1 pár |
| 5 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Vesehíd fogantyú | 1 darab |
| 7 | Matrac | 1 szett |
| 8 | Rögzítőbilincs | 8 darab |
| 9 | Hosszú rögzítő bilincs | 1 pár |
| 10 | Távirányító | 1 darab |
| 11 | Távvezeték | 1 darab |
| 12 | Hidraulikaolaj | 1 olajoskanna |