A TDY-Y-1 elektromos hidraulikus műtőasztal elektromos importált hidraulikus erőátviteli szerkezetet alkalmaz, amely felváltja a hagyományos elektromos tolórúd-erőátviteli technológiát.
A pozícióbeállítás pontosabb, a mozgási sebesség egyenletesebb és stabilabb, a teljesítmény pedig megbízhatóbb és tartósabb.
Az Y alakú alap stabilitást és elegendő lábteret biztosít.
A C-karral ellátott eltoló funkció és átlátszó ágylap teljes test röntgenvizsgálatot tesz lehetővé.
A kettős vezérlőrendszer a kézi távirányító mellett oszlopos vészhelyzeti vezérlőrendszerrel is fel van szerelve. Az egygombos visszaállítási funkció biztosítja az orvos munkájának hatékonyságát.
Ez az elektrohidraulikus integrált műtőasztal különféle műtétekhez alkalmas, például hasi sebészethez, szülészethez, nőgyógyászathoz, fül-orr-gégészethez, urológiához, anorektális és ortopédiai műtétekhez stb.
1.Kettős vezérlőrendszer
A TDY-Y-1 elektrohidraulikus műtőasztal kettős vezérlési módszerrel rendelkezik, az egyik egy vezetékes vezérlő, egygombos automatikus szint-visszaállítási funkcióval. A másik pedig egy oszlopos vészhelyzeti vezérlőrendszer. Két független operációs rendszerkészlet azonos funkcióval biztosítja, hogy a vészhelyzeti vezérlőrendszer megbízhatóan működjön a vezetékes vezérlő meghibásodása esetén, biztosítva a műtőasztal biztonságos használatát.
2. Röntgenvizsgálathoz elérhető
Az elektrohidraulikus műtőasztal asztallapja átengedi a röntgensugarakat, az asztal aljára pedig egy vezetősín van felszerelve a röntgenfilmdobozok szállításához.
3. Kompatibilis a C-karral
Az elektromos vízszintes mozgás lökete 340 mm, ami pontos és kényelmes pozicionálási helyet biztosít a C-karnak, és lehetővé teszi a teljes test röntgenfelvételének elvégzését a beteg mozgatása nélkül.
4. Újratölthető elemek
A TDY-Y-1 elektrohidraulikus sebészeti műtőasztal nagy teljesítményű újratölthető akkumulátorokkal van felszerelve, amelyek ≥50 műtét igényét elégítik ki, biztosítva a külső tápegység nélküli működést. Az újratölthető akkumulátor nem igényel karbantartást, és hosszú ideig használható. Ugyanakkor a hálózati áram is használható elektromos energia előállítására a maximális biztonság érdekében.
5.Oegy gombResetFkenet
Az új, egygombos visszaállítási funkció leegyszerűsíti a bonyolult műveleteket
Paraméterek
| Modell elem | TDY-Y-1 Elektromos-hidraulikus műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 1960 mm * 500 mm |
| Magasság (fel és le) | 1090 mm / 690 mm |
| Fejlemez (Fel/Le/Rugalmas) | 60°/ 85°/0° |
| Hátlap (fel és le) | 85°/ 40° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 18°/ 18° |
| Vesehíd emelése | 100 mm |
| Vízszintes csúszó | 340 mm |
| Nulla pozíció | Egy gomb, alapfelszereltség |
| Rugalmasság/Reflex | Kombinált működés |
| Röntgen tábla | Választható |
| Vezérlőpult | választható |
| Vészleállító gomb | Választható |
| Elektromos motorrendszer | Chaoger - Tajvan |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 250 kg / 300 kg |
| Garancia | 1 év |
Sstandard kiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Válltámasz | 1 pár |
| 5 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Láblemez | 1 pár |
| 7 | Vesehíd fogantyú | 1 darab |
| 8 | Matrac | 1 szett |
| 9 | Rögzítőbilincs | 8 darab |
| 10 | Távirányító | 1 darab |
| 11 | Távvezeték | 1 darab |
| 12 | Hidraulikaolaj | 1 olajoskanna |