Minden burkolat 304-es rozsdamentes acélból készült, könnyen tisztítható és fertőtleníthető.
A nagy fényáteresztő képességű szálas anyag röntgenfelvételekhez alkalmas.
A szélesített matrac kialakítás lehetővé teszi a betegek számára, hogy kényelmesebben feküdjenek a műtőasztalon.
A TDY-G-1 elektrohidraulikus műtőasztal fejlett hidraulikus vezérlőrendszert, megbízható elektromágneses szelepeket és tajvani olajszivattyúkat alkalmaz, biztosítva a csendes és stabil teljesítményt.
1.Uultra-alacsonyPpozíció
2. Dupla illesztésű fejlemez
3.Bépített-vesébenBgerinc
4. Beépített újratölthető akkumulátor
5. Mechanikus fékek
| Modell elem | TDY-G-1 Elektromos-hidraulikus műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 2080 mm * 550 mm |
| Magasság (fel és le) | 820 mm / 520 mm |
| Fejlemez (fel és le) | 45°/ 90° |
| Hátlap (fel és le) | 80°/ 20° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 15°/ 15° |
| Vesehíd emelése | 110 mm |
| Elektromos motorrendszer | Chaoger - Tajvan |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
Sstandard kiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Válltámasz | 1 pár |
| 5 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Lábtámasz | 1 pár |
| 7 | Vesehíd fogantyú | 1 darab |
| 8 | Hosszú rögzítő bilincs | 1 pár |
| 9 | Rögzítőbilincs | 8 darab |
| 10 | Kézi távirányító | 1 darab |
| 11 | Távvezeték | 1 darab |
| 12 | Pedál | 1 pár |