A TDY-2 mobil műtőasztal teljes 304 rozsdamentes acél ággyal és oszloppal rendelkezik, könnyen tisztítható és szennyezésmentes.
Az asztallap 5 részre van osztva: fejrész, hátrész, fenékrész és két levehető lábrész.
A TDY-2 mobil műtőasztal 340 mm-es távolságban mozgatható, jó perspektívát biztosítva a C-karnak műtét közben, és röntgenfilmes dobozokkal is használható.
Dupla illesztésű fejtámla, gázrugós állítható lábtámla. Német márkájú csendes görgőkkel. Egygombos visszaállítás, egygombos kicsavarodásgátló és kicsavarodásgátló funkciók is elérhetők.
Ez a multifunkcionális elektromos műtőasztal különféle műtétekhez alkalmas, például hasi sebészethez, szülészethez, nőgyógyászathoz, fül-orr-gégészethez, urológiához, anorektális és ortopédiához stb.
1.Dupla illesztésű fejlemez
Ennek az elektromos műtőasztalnak a dupla illesztésű fejtámlája szabadon állítható magasságú, lehetővé téve a beteg számára, hogy kényelmes fejszöget biztosítson a különböző pozíciókban végzett műtétek során.
2. A láblemez elektromos vagy gázrugós vezérlésű lehet
A lábtartólap gázrugóval vezérelhető, vagy elektromos vezérlésre is bővíthető.
3. Opcionális kettős vezérlőrendszer
A kézi vezérlő és az opcionális panelvezérlők kettős védelmet nyújtanak a műtét során.
4.Nagy görgők
Importált német TENTE görgők, kopásállóak és csendesek.
5. Beépített újratölthető akkumulátor
A TDY-2 elektromos műtőasztal nagy teljesítményű újratölthető akkumulátorral van felszerelve, amely 50 műtét igényét képes kielégíteni. Ugyanakkor hálózati tápegységgel is rendelkezik, amely elektromos energiát biztosít a maximális biztonság érdekében.
6.További opcionális választási lehetőségek
Opcionális egygombos alaphelyzetbe állítás, pozitív hajlítás és fordított hajlítás funkció.
Pparaméterek:
| ModellTétel | TDY-2 mobil elektromos műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 2100 mm * 550 mm |
| Magasság (fel és le) | 1000 mm/ 700 mm |
| Fejlemez (fel és le) | 45° 90° |
| Hátlap (fel és le) | 90°/ 17° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 15°/ 15° |
| Vesehíd emelése | ≥110 mm |
| Vízszintes csúszó | 345 mm |
| Rugalmasság/Reflex | Kombinált működés |
| Röntgen tábla | Választható |
| Vezérlőpult | Standard |
| Elektromos motorrendszer | Jiecang |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
Standard tartozékok
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Válltámasz | 1 pár |
| 5 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Vesehíd fogantyú | 1 darab |
| 7 | Matrac | 1 szett |
| 8 | Rögzítőbilincs | 8 darab |
| 9 | Hosszú rögzítő bilincs | 1 pár |
| 10 | Kézi távirányító | 1 darab |
| 11 | Távvezeték | 1 darab |