A TDY-1 elektromos műtőasztal elektromos tolórúdmotoros operációs rendszerrel van felszerelve, amely biztosítja a különféle testtartás-beállítások elvégzését a műtét során, beleértve az asztal emelését, az előre és hátra döntést, a balra és jobbra döntést, a hátlap összecsukását és eltolását.
Ez a multifunkcionális elektromos műtőasztal különféle műtétekhez alkalmas, például hasi sebészethez, szülészethez, nőgyógyászathoz, fül-orr-gégészethez, urológiához, anorektális és ortopédiai műtétekhez stb.
1. Röntgenvizsgálattal elérhető
A PFCC asztallap röntgenvizsgálathoz használható műtétek közben. A TDY-1 elektromos műtőasztal több mint 300 mm-rel eltolható, így jó perspektívát biztosít a C-karnak műtét közben, és röntgenfilm dobozokkal is használható.
2. Opcionális kettős vezérlőrendszer
A kézi vezérlő és az opcionális panelvezérlők kettős védelmet nyújtanak a műtét során.
3. Beépített újratölthető akkumulátor
A TDY-1 elektromos műtőasztal nagy teljesítményű újratölthető akkumulátorral van felszerelve, amely 50 műtét igényét képes kielégíteni. Ugyanakkor hálózati tápegységgel is rendelkezik, amely elektromos energiát biztosít a maximális biztonság érdekében.
4. Beépített vesehíd
Beépített ágyéki híd, amely kényelmes az orvosok számára az epe- és veseműtétek elvégzéséhez
Paraméterek
| Modell elem | TDY-1 elektromos műtőasztal |
| Hossz és szélesség | 2070 mm * 550 mm |
| Magasság (fel és le) | 1000 mm/ 700 mm |
| Fejlemez (fel és le) | 45°/ 90° |
| Hátlap (fel és le) | 75°/ 20° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 15°/ 15° |
| Vesehíd emelése | ≥110 mm |
| Vízszintes csúszó | 300 mm |
| Rugalmasság/Reflex | Kombinált működés |
| Röntgen tábla | Választható |
| Vezérlőpult | Standard |
| Elektromos motorrendszer | Jiecang |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
Standard tartozékok
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Válltámasz | 1 pár |
| 5 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Lábtámasz | 1 pár |
| 6 | Vesehíd fogantyú | 1 darab |
| 7 | Matrac | 1 szett |
| 8 | Rögzítőbilincs | 8 darab |
| 9 | Hosszú rögzítő bilincs | 1 pár |
| 10 | Kézi távirányító | 1 darab |
| 11 | Távvezeték | 1 darab |