A TDG-1 elektromos műtőasztal öt fő működési csoporttal rendelkezik: elektromosan állítható ágyfelület-emelés, előre és hátra döntés, balra és jobbra döntés, háttámla-emelés és fék.
Gyönyörű megjelenésű, ennek az elektromos működtetésű szerkezetnek a teste, alapja, emelőoszlopa és oldalsó sínei kiváló minőségű rozsdamentes acélból készültek, kiváló felületkezeléssel, korrózióállósággal és nagy mechanikai szilárdsággal.
Intelligensen állítható az elektromos kezelőasztal különböző pozíciói egyetlen gombnyomással. LINAK elektromos aktuátorral rendelkezik, amely csendes, precíz és alacsony karbantartási költségű. Nagy kerekek kialakítása, csendes és földrengésbiztos dekompresszió.
Ez az elektromos műtőasztal különféle műtétekhez alkalmas, például hasi sebészethez, szülészethez, nőgyógyászathoz, fül-orr-gégészethez, urológiához, anorexiás és ortopédiai műtétekhez stb.
1.AszögletesAkiigazításokwithGas Srugó
A TDG-1 elektromos műtőasztal hátlapjának és láblap illesztéseinek is gázrugós hengeres tartószerkezete van, amely a különféle beállításokat gyengéden, csendesen és rezgésmentesen teszi lehetővé, miközben hatékonyan védi az ízületi szerkezetet és megakadályozza a beteg elesését.
2.LINAK elektromos lineáris működtető
Az elektromos tolórúd használata kiküszöböli az orvosi személyzet azon igényét, hogy manuálisan szabályozza a műtőasztal pozícióját. Csak a távirányítót kell tartani, ami egyszerű és munkatakarékos. A hidraulikus műtőasztalok értékesítés utáni karbantartásához képest az elektromos műtőasztal jelentősen csökkenti az értékesítés utáni karbantartási költségeket is. A beállítási folyamat során az elektromos tolórúd pontosabban pozicionálható, és a beállítási folyamat rendkívül csendes.
3. Y típusú alap
Az ágy alapja Y alakú kialakítású, amely nemcsak megfelel az ergonomikus kialakításnak, fokozza az elektromos műtőasztal stabilitását, hanem több szabad lábteret is biztosít az orvosi személyzet számára, lehetővé téve számukra, hogy közelebb kerüljenek a beteghez.
4. Sokoldalú kiegészítők
Vállpántokkal, csuklópántokkal, lábpántokkal és testpántokkal vannak felszerelve, hogy az altatásban lévő betegek ne essenek el a műtét során. A láblemezek, kartámaszok, testtámaszok és lábtámaszok memóriahabos párnákkal vannak ellátva, hogy biztosítsák a műtét kényelmét és a testnedvek normális keringését a műtét során.
5. LArger görgős kialakítás
A mechanikus elektromos műtőasztal alapja nagyméretű görgőkkel van kialakítva (átmérő≥100 mm), amely rugalmasan mozog. A görgők fékezéskor felemelkednek, az ágy alapja szilárdan érintkezika talaj, és a stabilitás jó.
6. Beépített akkumulátor
Áramkimaradás esetén a beépített akkumulátor 50 műveletet biztosít.
Pparaméterek
| ModellTétel | TDG-1 elektromos kezelőasztal |
| Hossz és szélesség | 2050 mm * 500 mm |
| Magasság (fel és le) | 890 mm/ 690 mm |
| Fejlemez (fel és le) | 60°/ 60° |
| Hátlap (fel és le) | 90°/ 17° |
| Láblap (fel / le / kifelé) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Fordított Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Oldalirányú dőlés (balra és jobbra) | 20°/ 20° |
| Vesehíd emelése | ≥110 mm |
| Rugalmasság/Reflex | Kombinált működés |
| Vezérlőpult | Választható |
| Elektromos motorrendszer | Linak |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Memória matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
Sstandard kiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Anesztézia szűrés | 1 darab |
| 2 | Testtámasz | 1 pár |
| 3 | Kartámasz | 1 pár |
| 4 | Lábtámasz | 1 pár |
| 5 | Vesehíd fogantyú | 1 darab |
| 6 | Matrac | 1 szett |
| 7 | Kézi távirányító | 1 darab |
| 8 | Távvezeték | 1 darab |