1. Kamerarendszer
Beépített kamera, nem kell külön karokkal felakasztani.
2. Ez a műtői lámpa gyorsan és kiváló minőségben rögzít és továbbít képeket. A 10-szeres optikai zoomnak köszönhetően a képek minden szögből megtekinthetők.
3. Ez a műtővilágítás a műtét rögzítésére is alkalmas. Használható képzési és tanulási célokra.
Monitorrendszer
1. A műtét közvetítésével a LEDD500700C+M műtővilágítás lehetővé teszi a klinikai személyzet számára, hogy a steril mező megszakítása nélkül kövessék a műtét előrehaladását.
2. A műtőben található beépített kamerás és monitoros világítás felülnézetből is biztosítja a műtőfejet, így a műtőcsapat világszerte megoszthatja a műtéti beavatkozásokat.
Paraméters:
| Kamera | |
| Felbontás | 210 megapixeles 1920 (vízszintes) × 1080 (függőleges) |
| Kommunikációs mód | RS232 |
| Kommunikációs protokollok | HITACHI / SONY VISCA |
| Csatlakozó | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) kompatibilitás 110/LVDS 30P |
| Érzékelő típusa | 1/2,9" CMOS / 1/3" CMOS |
| Szkennelési mód | Progresszív pásztázás |
| Nappali és éjszakai rendszer | Színes/fekete-fehér/automatikus |
| Minimális megvilágítás | Színes: 0,1 Lux, fekete-fehér: 0,01 Lux |
| Szinkronizálási mód | inter-szinkron |
| Videó kimenet | digitális jel |
| Jel-zaj arány | ≥50dB (AGC kikapcsolva) |
| Lencse | |
| IRCUT | IRCUT dupla szűrő automatikus váltás |
| Optikai lencsék | 10x f=5mm~50mm |
| mezőszög | M:51,8°(Ny)~5,86°(T) Függőleges:39,1°(Ny)~4,4°(T) |
| Funkció | |
| expozíciós mód | A/M |
| fehéregyensúly | Automatikus |
| Fókusz mód | A/M |
| átveszi az irányítást | A/M |
| Képeffektus | Automatikus/színes/fekete-fehér/negatív |
| tükrözési funkció | Támasz (vízszintes tükör + függőleges tükör) |
| képáthúzások | Támogatás |
| Széles dinamika | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektronikus zár | 1/30 mp~1/10 000 mp |
| kontrasztarány | Állítható |
| telítettség | Állítható |
| Páramentesítő funkció | Támogatás |
| Marginális | Támogatás |
| Általános specifikáció | |
| Méretek | 38,6 (Sz) * 41 (M) * 64,6 (H) mm |
| Munkahőmérséklet/páratartalom | ﹣10 ℃~50℃, 10% relatív páratartalom ~ 60% relatív páratartalom |
| Tárolási hőmérséklet/páratartalom | ﹣20℃~60℃, 10% relatív páratartalom ~ 80% relatív páratartalom |
| tápegység | 12 V ± 10% egyenáram |
| energiafogyasztás | 3,5 W MAX |
| Nettó tömeg | 110 g |
Monitor
| Fő paraméter | |
| Képernyőméret | 21,5' |
| Háttérvilágítás mód | LED |
| Kijelzőterület | 475,2 mm (Sz) × 267,3 mm (M) |
| Képarány | 16:9 |
| Maximális felbontás | 1920×1080 |
| Kijelző színe | 16,7 millió |
| Pixelsűrűség | 0,2475(V)×0,2475(F) |
| Fényerősség | 300cd/㎡ |
| Képkontraszt | 1500:1 |
| Látószög | 850/850/750/650 |
| Válaszidő | 8MS |
| Terepi frekvencia | 50 Hz,60 Hz,70 Hz |
| Bemenet és kimenet | |
| SDI bemenet | 1 |
| SDI KI | 1 |
| AV bemenet | 22 (2×BNC) |
| AV kimenet | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA bemenet | 1 |
| HDMI bemenet | 1 |
| YPbPr/YCbCr bemenet | 3(3×BNC) |
| RS232 bemenet (opcionális) | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Színrendszer | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Nyelv | Kínai/angol/francia/német/olasz/spanyol/ |
| Tápegység | |
| Hatalom | 12 V egyenáram,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Készenléti állapot | 5W |