Az FD-G-2 sokoldalú szülészeti asztalt széles körben használják szülészetben, nőgyógyászati vizsgálatban és műtétekben.
Az elektromos szállítóasztal teste, oszlopa és alapja 304-es rozsdamentes acélból készült, amely korrózióálló és könnyen tisztítható.
A láblemezek levehetőek, ami elősegíti a műtét utáni felépülést.
Kettős vezérlési rendszer, nemcsak a kézi távirányítón, hanem a lábkapcsolón keresztül is.
Komplett tartozékok, alapfelszereltségként lábtartós változattal, pedálokkal, szűrővel ellátott szennyfogó medencével és opcionális nőgyógyászati vizsgálólámpával.
Az U alakú alap nemcsak a műtőasztal stabilitását segíti elő, hanem elegendő lábteret is biztosít az orvosnak a fáradtság csökkentése érdekében.
1.Kettős vezérlőrendszer
A kézi vezérlő és a lábkapcsoló másodlagos vezérlést végez a működés biztonsága és a különböző pozíciók megvalósítása érdekében.
2. Levehető lábtartó
Az elektromos szülészeti asztal levehető láblemeze megkönnyíti a posztoperatív pihenést és csökkenti a posztoperatív fájdalmat
3.304 rozsdamentes acél
A nőgyógyászati műtőasztal teljes huzata kiváló minőségű 304-es rozsdamentes acélból készült. Tartós, könnyen tisztítható és fertőtleníthető.
4. U alakú alap
A nőgyógyászati szülészeti asztal U alakú alapja nemcsak növeli az alap és a talaj közötti érintkezési felületet és stabilabbá teszi azt, hanem elegendő lábteret is biztosít az orvosi személyzet munkájához a fáradtság csökkentése érdekében.
5. Sokoldalú kiegészítők
A standard válltámasz mellett vállpántok, fogantyúk, lábtámaszok, lábpedálok, szemeteskosár és nőgyógyászati vizsgálólámpa is kapható opcionálisan.
Pparaméterek:
| ModellTétel | FD-G-2 elektromos szállítóasztal |
| Hossz és szélesség | 1880 mm * 600 mm |
| Magasság (fel és le) | 940 mm/ 680 mm |
| Hátlap (fel és le) | 45°10° |
| Üléslap (fel és le) | 20° 9° |
| Láblemez kifelé | 90° |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Akkumulátor | Igen |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Matrac | Varratmentes matrac |
| Fő anyag | 304 rozsdamentes acél |
| Maximális teherbírás | 200 kg |
| Garancia | 1 év |
SszabványosKiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Kartámasz | 1 pár |
| 2 | Fogantyú | 1 pár |
| 3 | Láblemez | 1 darab |
| 4 | Matrac | 1 készlet |
| 5 | Hulladékmedence | 1 darab |
| 6 | Rögzítőbilincs | 1 pár |
| 7 | Térdmankó | 1 pár |
| 8 | Pedál | 1 pár |
| 9 | Kézi távirányító | 1 darab |
| 10 | Lábkapcsoló | 1 darab |