Az FD-G-1 elektromos nőgyógyászati vizsgálóasztal nagy szilárdságú anyagokból készült és korrózióálló, ami elősegíti a kórház napi tisztítását és fertőtlenítését.
A vizsgálóasztal felületének magassága, a háttámla és a lábtámla szöge lábkapcsolóval állítható.
A tartozékok teljesek, alapfelszereltségként válltámaszok, vállpántok, csuklópántok, fogantyúk, lábtámaszok és szűrővel ellátott szennyeződésgyűjtők találhatók benne.
A nőgyógyászati vizsgálóasztal alapja U alakú szerkezetet alkalmaz, amely biztosítja a láb és a lábszár mozgásterét az orvos napi munkájához.
Ez az orvosi nőgyógyászati vizsgáló műtőágy nemcsak nőgyógyászati vizsgálatokra, hanem férfi urológiára is alkalmas.
1.Varratmentes habszivacs matrac
Az elektromos nőgyógyászati vizsgálóasztal formázható matraca a legújabb, varratmentes habosítási technológiát alkalmazza, amely jelentősen javítja a páciens kényelmét.
2.Korrózióálló anyag
Az elektromos nőgyógyászati vizsgálóasztal minden burkolata kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek korrózióállóak, könnyen tisztíthatók és fertőtleníthetők.
3. Lábkapcsoló
Lábkapcsolóval felszerelve, rugalmasan vezérelheti a szülészeti vizsgálóasztal különböző mozgásait.
4.Sokoldalú kiegészítők
A standard válltámasz mellett vállpántok, fogantyúk, lábtámaszok, lábpedálok, szemeteskosár, nőgyógyászati vizsgálólámpa vagy orvosi szék is kapható opcionálisan.
Paraméterek
| ModellTétel | FD-G-1 Elektromos nőgyógyászati vizsgálóasztal |
| Hossz és szélesség | 1800 mm * 550 mm |
| Magasság (fel és le) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Fordított Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Hátlap (fel és le) | 60°/10° |
| Elektromos motorrendszer | Jiecang |
| Feszültség | 220V/110V |
| Frekvencia | 50Hz / 60Hz |
| Teljesítménykompaktitás | 1,0 kW |
| Akkumulátor | Igen |
| Matrac | Varratmentes matrac |
| Fő anyag | ABS |
| Maximális teherbírás | 150 kg |
| Garancia | 1 év |
SszabványosKiegészítők
| Nem. | Név | Mennyiségek |
| 1 | Kartámasz | 1 pár |
| 2 | Láblemez | 1 szett |
| 3 | Matrac | 1 készlet |
| 4 | Fogantyú | 1 pár |
| 5 | Lábkapcsoló | 1 szett |